Primăria Municipiului Cahul vă invită să participați la un proiect deosebit, care vizează obținerea titlului de "Capitala Tineretului 2024", concurs organizat de Ministerul Educației și Cercetări și implementat de Agenția Națională pentru Tineret .Suntem hotărâți să transformăm orașul nostru, care este un centru educațional și cultural, într-un loc vibrant și inspirațional pentru tinerii noștri (14-35 de ani), iar pentru acest lucru, avem nevoie de implicarea dumneavoastră. Vă invităm să vă alăturați eforturilor noastre de a completa aplicația și așteptăm propunerile dumneavoastră de acțiuni concrete, cu privire la dezvoltarea activităților și sectorului de tineret în general în Municipiul Cahul. Propunerile le puteți expedia în perioada 18-24 septembrie la adersa de e-mail : Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.. Așteptăm să colaborăm cu dumneavoastră în acest proiect important pentru tinerii din Cahul și să lucrăm împreună pentru a face din Cahul "Capitala Tineretului 2024".