Cine a zis că avem vacanță??

Astăzi 29.06.2022 a fost despre finalizarea cu succes a proiectului "Tineri informați - tineri implicați", implementat de grupul de inițiativă "Promotorii Culturii şi Muzicii" al Şcolii de Muzică " Maria Cebotari" mun. Cahul, finanțat de Fondul pentru Tineri Cahul, în cadrul Programului de Granturi Mici ediția a IX-a, cu suportul Primăriei municipiului Cahul. Datorită acestui proiect coordonat și ghidat de mentorul Agnesa Grecova, a fost achiziționat un proiector, 2 panouri informative și rechizite de lucru, care vor fi de mare ajutor CONSILIULUI ELEVILOR.
Am făcut analiza detaliată a activităților realizate, şi am mai făcut şi planuri de viitor!

Suntem gata de acțiune! ... dar până atunci, aducem sincere mulțumiri A.O.Perspectiva şi Primăria Municipiului Cahul pentru susținerea acordată tuturor grupurilor de inițiativă!
Administrația Şcolii de Muzică " Maria Cebotari" susține și încurajează elevii deoarece ei sunt viitorul nostru.