Primăria municipiului Cahul anunță concurs pentru selectarea a trei organizații necomerciale, care vor fi parteneri de implementare a proiectul „Cahul - Capitala Tineretului 2024” în cadrul programului național „Capitala Tineretului 2024”, elaborat de către Ministerul Educației și Cercetării și implementat de Agenția Națională pentru Tineret.

Oferta de participare la concurs va conține informație concisă cu indicarea următoarelor:

• Date de contact (numele companiei ofertante, numărul de contact, adresa electronică);
  • CV organizației, care va include lista proiectelor implementate;

Dosarul de Aplicare trebuie completat în limba română cu indicarea “Anunț implementare Capitala Tineretului” și depus în format fizic la Primăria municipiului Cahul, în biroul 301.

Data limita pentru depunerea dosarelor: 10 ianuarie 2024, ora 17.00