La data de 30 noiembrie 2017, în Sala de Ședințe a Primăriei municipiului Cahul, au avut loc AUDIERI PUBLICE asupra proiectului bugetului municipiului Cahul pe anul 2018.
În cadrul evenimentului a fost prezentat mai detaliat proiectul bugetului municipal pe anul 2018, unde au fost analizate și discutate anumite aspecte și propuneri din partea celor prezenți în sală.
Primăria municipiului Cahul, reamintește că cei care doresc să vină cu anumite recomandări sau sugestii referitoare la proiectul Bugetului municipiului Cahul pe anul 2018, le pot expedia pe adresa de e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..
Va fi efectuată o sinteză a tuturor propunerilor pentru a le analiza în cadrul comisiilor de specialitate ale Consiliului municipal.