Primăria municipiului Cahul solicită oferte de preț pentru servicii de deservire lunară a semafoarelor de pe teritoriul municipiului Cahul pentru anul 2021.
Ofertele se vor elabora pentru inspecțiile în curs (24/24 ore), întreținerea și deservirea tehnică (măsurarea tensiunii, întreținerea semafoarelor pentru transport, pietoni, panourilor de control, etc) și reparațiile curente ale semafoarelor. Menționăm că pe teritoriul municipiului Cahul sunt instalate semafoare la 5 intersecții.
Ofertele se depun electronic pe adresa: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau pe support de hîrtie la sediul Primăriei municipiului Cahul, pînă la data de 22.01.2021.
Ofertele vor fi însoțite de următoarele documente:
- Certificatul de înregistrare al întreprinderii;
- Extrasul din Registrul de Stat al Persoanelor Juridice;
- Lista privind personalul necesar pentru implementarea contractului;
- Certificatele ce atestă dreptul persoanelor de a executa lucrări speciale (în domeniul
electricității);
- Rechizitele bancare
Pentru detalii suplimentare apelați la nr. de telefon 0299 2 19 49.