În vederea asigurării mentenanței proiectului de amenajare a Parcului Central ”Grigore Vieru” și necesitatea întreținerii spațiului verde/gazonului semănat (cca 3,5 ha), în scopul contractării acestor servicii, Primăria municipiului Cahul solicită oferte (costul lunar al acestor servicii) pentru lucrările de întreținere și anume:

- tăierea gazonului și a buruienilor
- irigarea pe suprafețel.

Doritorii de a prezenta oferte, pot expedia pînă la 23.05.2022 ora 11:00 scrisoarea de interes, oferta financiară sau întrebări la adresa de e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.. Se acceptă prezentarea ofertelor și pe support de hârtie. Ofertele se cvor prezenta la sediul Primăriei municipiului Cahul, et. 3 bir. 315.