În atenția operatorilor economici!

Primăria municipiului Cahul  a inițiat procedura de achiziție publică prin Cererea Ofertelor de Preț privind achiziționarea lucrărilor de reparație a acoperișului și fațadei (gradinița nr. 14, Palatul de Cultură și Școala de Arte Plastice din mun. Cahul).

Ofertele se depun pe adresa: mun. Cahul str. P. Independenței nr. 6 et. 3 bir. 315 pînă la ora 10.00  data de 20.09.2018

Pentru detalii suplimentare sunați la nr. de telefon 0299 2 19 49 sau consultați site-ul etender.gov.md

Totodata mentionăm că, cererile de solicitare a documentației pentru participare la procedurile de achiziție publică pot fi transmise la adresa de e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.